ATOM KARINCA ANKARA’DA KMTSO’YU AĞIRLADI

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO)Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kahramanmaraşlı İş Adamları, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Ali Öztunç’u ziyaret etti.

23 Ekim 2018 - 11:34

CHP’nin çalışkan ve aktif ismi olarak dikkatleri üzerine çeken Kahramanmaraş Milletvekili ve PM Üyesi Ali Öztunç, Ankara’da kendisine ziyarette bulunan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serdar Zabun, Meclis Başkanı Hanifi Öksüz ve beraberindeki yönetim kurulu ve iş adamlarından oluşan heyeti TBMM’de kabul etti.

Samimi ve sıcak bir ortamda geçen buluşma sonrasında konu hakkında değerlendirmelerde bulunan Öztunç, “Bugün TBMM’de ziyaretime gelen Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Sayın Hanifi Öksüz, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Serdar Zabun, yönetim kurulu üyeleri ve saygın iş adamlarımıza teşekkür ediyorum. Kahramanmaraş’ımızın sorunlarını hep birlikte değerlendirip çözüm önerilerimizi paylaştık. Şahsım ve partim adına iş adamlarımızın yanında olup memleketimizin gelişmesi için çaba harcamaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Heyette Serdar Zabun ve Hanifi Öksüz’ün yanı sıra KMSTO Yönetim Kurulu Başkan V. Şahin Balcıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Beşen, Abdullah Şirikçi, Adnan Toprak, Hüseyin Özdal, Mustafa Buluntu, Erdal Kanbur, Meclis Başkan Yardımcısı M. Akif Gölcü ve Genel Sekreter M. Akif Pakdil yer aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kriz her zaman vardı ama, şimdi dolar-avro yükselecek diyenlerin dedikodu krizi var...
Kriz her zaman vardı ama, şimdi dolar-avro yükselecek diyenlerin...
Büyükşehir’den Sevgi Festivali
Büyükşehir’den Sevgi Festivali