AK GENÇLİKTE BİRLİKTELİK GÜNÜ

19 Aralık 2017 - 14:26

Elbistan AK Parti Gençlik Kolları AEL Memur Sitesi Misafirhanesinde AK Gençlik Genişletilmiş Teşkilat Programı gerçekleştirdi. AK Parti Elbistan İlçe Gençlik Kolları Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanları, ÜNİAK ve Yeni Seçmen Birimi üyelerinin katıldığı program yoğun ilgiyle karşılandı.
Elbistan AEL Memur Site Misafirhanesinde gerçekleşen organizenin açılış konuşmasını AK Parti Elbistan Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Cuma Öztunç yaptı. Öztunç, yılsonu faaliyet raporu ve yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi verdi. Öztunç, teşkilat performans değerlendirmesine göre Elbistan Gençlik Kolları Teşkilatı’nın, il birincisi ve Türkiye geneli ilçeler arasında ise ilk 30’da olduğunu söyledi.
Daha sonra katılımcı gençlere konuşma yapan AK Parti Elbistan Gençlik Kolları İlçe Başkanı Talip Karaç ise, AK Parti Gençlik Kolları Teşkilatı yönetim kurulu, mahalle teşkilatları, ÜNİAK ve Yeni Seçmen Birimi ile gönüllü üyelerin, sadece Türkiye’nin değil dünyanın en büyük siyasi gençlik teşkilatı olduğuna dikkat çekti.
Başkan Karaç konuşmasında şunları söyledi:
“AK Parti, gençleri asla bir dolgu malzemesi, beden gücü, ses gücü olarak görmedi tanımlamadı. Sizlerin fikirlerinizi ifade edebileceğiniz ve uygulamaya koyabileceğiniz alanlar sahalar oluşturdu. Bu imkanları bizlere tanıyan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a çok teşekkür ediyorum. Sizlerin de ilerleyen safhalarda milletimiz ülkemiz ve İslam ümmeti için hayırlı hizmetler yapmanızı ümit ediyorum. Katılımlarımız için tekrardan çok teşekkür ediyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi her daim muhafaza etsin yar ve yardımcınız olsun Allah’a emanet olun.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KUŞ YUVASINDA YÜKLÜ MİKTAR UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ
KUŞ YUVASINDA YÜKLÜ MİKTAR UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ
UYUŞTURUCU SATICISI SOKAKTA YAKALANDI
UYUŞTURUCU SATICISI SOKAKTA YAKALANDI