31 Martta Bahar Temizliği Yapacağız

AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, bir dizi seçim çalışmalarına katılmak üzere Elbistan’a geldi. Çalık, CHP’nin “Martın Sonu Bahar” sloganına karşılık vererek, “31 Martta Bahar Temizliği Yapacağız” dedi.

11 Mart 2019 - 11:03

AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, bir dizi seçim çalışmalarına katılmak üzere Elbistan’a geldi. Çalık, CHP’nin “Martın Sonu Bahar” sloganına karşılık vererek, “31 Martta Bahar Temizliği Yapacağız” dedi.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Elbistan Belediye Başkan Vekili Ahmet Tıraş, Cumhur İttifakı Elbistan Belediye Başkan adayı Mehmet Gürbüz, AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Hasan Sungur ve belediye meclis üyesi adayları tarafında karşılanan Çalık’ın önce AK Parti Seçim Bürosunu ziyaret etti.

Partililerle bir araya gelen ve bir süre sohbet eden AK parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, daha sonra Elbistan Devlet Hastanesi’ne geçerek görevli kadın personeller ile buluştu.

Çalık, Elbistan’daki programının son durağında ise AK Parti Elbistan Kadın Kolları Teşkilatı tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen organizeye katıldı.  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Misak-ı Milli Konferans Salonu’ndaki programda, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, Milliyetçi Hareket Partisi MKYK Üyesi Erdem Karakoç, MHP Elbistan İlçe Başkanı Ramazan Kılıç ve MHP Elbistan Kadın Kolları Başkanı Zübeyde Kozanoğlu da yer aldı.

Cumhur İttifakı AK Parti Elbistan Belediye Başkan adayı Mehmet Gürbüz de, Elbistan'da kadınları üreten ve ekonomiye katkı sağlayan bireyler olarak görmek istediklerinin altını çizdi. Gürbüz konuşmasında, “Belediye meclis üyesi listemizde hanım kardeşlerimize en çok kontenjanı Cumhurbaşkanımızın talimatı ile bizler ayırdık. Elbistan’da biz kalkınmış bir şehir görmek istiyoruz. Sorunları olmayan bir şehir görmek istiyoruz. Bunu da sizlerle yapacağız. İnşallah sizin mikrokrediyle kuracağınız atölyelerde ürettiğiniz ürünleri belediye olarak satın alma garantisi veriyoruz. Biz, istiyoruz ki Elbistan’da her ev üretim merkezi olsun. Hanım kardeşlerimiz önce ev ekonomilerine katkıda bulunsunlar sonra da Elbistan kazansın istiyoruz. Bu konuda da Elbistan’ı kalkındıracaksak kadın istihdamına ihtiyacımız var. Elbistan’ı yeniden imar ve ihya hareketine harcı birlikte koyalım. Bu şehri birlikte güzelleştirelim istiyorum. Biz, Elbistan’ı birlikte yücelteceğiz. Yatırım alan, yatırım yapan, her alanda marka olan bir Elbistan istiyoruz. Elbistanlılar, hiçbir dönem ikinciliği kabul etmediler. Biz, bir havzanın kalbiyiz. Bize de hizmetlerimizde en kalitelisini yapmak yakışır. Sizlerle beraber bu seçimin daha farklı olacağına inanıyorum” dedi.

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise, CHP'nin "Bahar gelecek" sloganına göndermede bulunarak, “Allah izin verirse 31 Mart’ta bahar temizliği yapacağız. 31 Mart’ta bahar bekleyenlere Elbistan’dan kadınlarımızın cevabı var. 31 Mart’ta bahar temizliğini biz yapacağız. 31 Mart’ta bir kez daha güneş doğacak ve o güneş tüm Türkiye’yi ısıtacak inşallah.

Gönüllerde buluşmak için buradayız. Bütün kadınlarımızın gözlerinden saçılan ışık, 31 Mart’ta bir yiğidi Elbistan’a başkanı seçeceklerini anlatıyor. Kadınlarımız eğer karar verirse bu işlem tamam. Kadınlar karar vermiş. Elbistan’da 31 Mart’ın sonucu bu salonda belirlenmiş vaziyette. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde kadınlarımıza yönelik büyük hizmetler yaptık. Kadınların istihdam edilmesi için, ücretlerinin eşit olması için çok önemli çalışmalar yaptık. Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte siyasette kadının adı artık var. Elbistan’da rekor oyla Mehmet Gürbüz’ü ve Hayrettin Güngör’ü belediye başkanı seçmelisiniz. Milli ve yerli duran MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli ile birlikte kurduğumuz Cumhur İttifakı, devam ediyor. Cumhur İttifakı, sonuna kadar milli ve yerli olan insanlarla yol yürümek demektir. Eskiye rağbet olaydı bitpazarına nur yağardı. Geçmiş dönem görev yapanların neler yaptığını biliyorsunuz. Elbistan’a yapılan bugünkü yatırımlara dönün bir bakın. Elbistan Devlet Hastanesi’ni gezdim. Elbistan’a en güzeli ve en iyi layık. Yatırımlarımız devam ediyor. Sizlerle buluşmaya devam edecek” şeklinde konuştu

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SANKO Üniversitesi’nde 28 Mayıs’ta Sempozyum Düzenlenecek
SANKO Üniversitesi’nde 28 Mayıs’ta Sempozyum Düzenlenecek
Tekir İçme Suyu Çalışmalarının %70’i Tamamlandı
Tekir İçme Suyu Çalışmalarının %70’i Tamamlandı